KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351128
nr 1335 1128
Bodil Hedlund
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, "Stilleben med gul keramikkruka". Signerad. Olja på duk, 64x73 cm
Bodil Hedlund, svensk bildkonstnär född 1946 i Östersund.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:59:51
29/6 20:54:51
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer